Basketbol’da ANALİG’e damga vurduk

Gaziantep Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü Basketbol Takımı Anadolu Yıldızlar Ligi’nde adını finale yazdırmayı başardı.

11 NİSAN 2018 / Tekin Polat
HABERİNFOTOĞRAFLARI
Gaziantep Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü Basketbol Takımı Anadolu Yıldızlar Ligi’nde adını finale yazdırmayı başardı. 

Spor Genel Müdürlüğü’nün 2017-2018 faaliyet programında yer alan ve Erzurum’da gerçekleştirilen Anadolu Yıldızlar Ligi Yarı Final müsabakalarında Gaziantep ekibi finallere kalma hakkı elde etti. Kıyasıya mücadelelerin yaşandığı müsabakalarda Gaziantep Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü Basketbol Takımı rakiplerini bir bir mağlup ederek namağlup şampiyonluğun kapısını araladı.  Finallerde 12 takım arasında mücadele edecek Gaziantep ekibinin antrenörlüğünü ise Mikail Ağcabay ve Melahat Doğan yapıyor. Konuyla ilgili açıklamada bulunan antrenörler desteklerinden dolayı Gaziantep Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Ökkeş Demir’e teşekkür etti. Sporcuları ve antrenörleri başarılarından dolayı tebrik eden Gaziantep Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Ökkeş Demir, “Farklı branşlardaki birçok takımımızı Anadolu Yıldızlar Ligi müsabakası için farklı şehirlere gönderdik. Şuan ise haberler almaya başladık. Takımlarımızın başarıları bizleri son derece mutlu ediyor. Basketbol takımımız da bunlardan biri, inşallah önümüzdeki günlerde şampiyonluk haberlerini de alacağız. Basketbolcularımızı ve antrenörlerimizi tebrik ediyor, finalde şimdiden başarılar diliyorum” diye konuştu.