HABERARŞİVİ
 • 29

  NİSAN

  GAZİANTEP KİTAP FUARI YAKLAŞIYOR

  Gaziantep Kitap Fuarı 3-8 Mayıs 2016 tarihleri arasında Gaziantep Mâvera Kongre ve Sanat Merkezi’nde açılacak.

 • 28

  NİSAN

  Gençler ‘Vefa Yürüyüşü’nde buluştu

  Gaziantep’te Çanakkale Kara Savaşları’nın 101’inci yıl dönümü anma törenleri kapsamında, “57’nci Alay Vefa Yürüyüşü” gerçekleştirdi.

 • 18

  NİSAN

  BAKAN ÇAĞATAY KILIÇ BARIŞ İÇİN SAHADAYDI

  Gaziantep'te Suriyeli göçmenler arasında düzenlenen Yeşil Saha Barış içi Kardeşlik Turnuvası göçmenler ve şöhretler karması arasında oynan gösteri maçıyla sona erdi.

 • 15

  NİSAN

  GAZİANTEP GÖSTERİ MAÇINA HAZIR

  ‘Kardeşlik Ligi’ turnuvasının Suriye karma takımı, efsane futbolculardan oluşan Türkiye karması arasında oynanacak olan gösteri maçı için hazırlıklar tamamlandı. Müsabaka 17 Nisan Pazar günü saat 12.00’da Kamil Ocak Stadyumu’nda oynanacak.

 • 15

  NİSAN

  GAZİANTEP GENÇLİK VE SPOR ALANINDA MARKA KENT OLUYOR

  Türkiye’nin dört bir yanına yaptığı tesislerle gençlik ve spor alanında büyük gelişime imza atan Gençlik ve Spor Bakanlığı, Gaziantep’e yaptığı yatırımlarla kentin çehresini tümden değiştirdi. Bakanlık, 2003 yılından bu yana Gaziantep’e toplam 171 milyon TL yatırım yaptı. Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç, Gaziantep'te çok ciddi bir yatırım programı olduğunu belirterek, “Bakanlık olarak bölgedeki normalleşme sürecine sportif tesisleri ve gençlik yatırımlarıyla destek veriyoruz. Spor alanında Batı'da ne varsa Doğu'da da o olacak” dedi.

 • 13

  NİSAN

  KARDEŞLİK İÇİN SAHAYA ÇIKACAKLAR

  ‘Kardeşlik Ligi’ turnuvasının Suriye karma takımı, efsane futbolculardan oluşan Türkiye karması ile ‘Yeşil Sahada Barış İçin’ gösteri maçına çıkıyor. Müsabaka 17 Nisan Pazar günü saat 12.00’da Kamil Ocak Stadyumu’nda oynanacak.

 • 11

  NİSAN

  250 SURİYELİ SPORCUYA YARDIM PAKETİ

  Gençlik ve Spor Bakanlığı tarafından organize edilen Gaziantep Valiliği, Gaziantep Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü ve Şehitkâmil Belediyesi tarafından koordine edilen 'Kardeşlik Ligi’nde mücadele eden Suriyeli sporculara yardım paketi dağıtıldı.

 • 8

  NİSAN

  Anadolu Yıldızlar Ligi'nde HENTBOL TAKIMIMIZ FİNALDE

  Anadolu Yıldızlar Ligi (ANALİG) Hentbol yarı final müsabakalarında finale adını yazdıran Gaziantep Hentbol Erkek ve Bayan takımı Gaziantep Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Ökkeş Demir’i ziyaret etti.

 • 25

  MART

  AİDA BEGİÇ’DEN DRAMA EĞİTİMLERİ

  Cannes ödüllü Boşnak yönetmen Aida Begiç, Gaziantep Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü Gazikent Gençlik Merkezi’nde üyelere ve Beşir Derneği’nden 75 Suriyeli yetim çocuğa drama eğitimleri veriyor.

 • 22

  MART

  MİLLİ TAKIMA ‘KARDEŞLİK’ DESTEĞİ

  Gençlik ve Spor Bakanlığı tarafından organize edilen Gaziantep Valiliği ve Türkiye Futbol Federasyonu koordinasyonunda 262 Suriyeli göçmen Türkiye – İsveç maçını Antalya’da yakından takip edecek.

 • 14

  MART

  REKORTMEN ATLETTEN ŞAMPİYONLUK SÖZÜ

  Türkiye ve Balkan Şampiyonu Atlet Emre Dalkıran, uzun atlamada Türkiye rekoru kırdı. Rekortmen Atlet Dalkıran Gaziantep Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Ökkeş Demir’i ziyaret etti.

 • 9

  MART

  BAŞARILARINI PAYLAŞTILAR

  Gaziantep Gençlik ve Spor Kulübü Voleybol Erkek Takımı elde ettiği şampiyonlukla 3. Lig’e doğrudan katılmaya hak kazandı. Başarılarına Gaziantep Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Ökkeş Demir ile paylaştı.

 • 7

  MART

  GENÇLİK SPOR VOLEYBOL TAKIMI 3. LİG’DE

  Gaziantep Gençlik ve Spor Kulübü Voleybol Erkek Takımı elde ettiği şampiyonlukla 3. Lig’e doğrudan katılmaya hak kazandı.

 • 1

  MART

  ANALİG’DE CEYREK FİNAL HEYECANI YAŞANDI

  Anadolu Yıldızlar Ligi Voleybol Çeyrek Final müsabakaları Gaziantep’te düzenlendi.

 • 1

  MART

  ANALİG TAEKWONDO’DA FİNALDEYİZ

  Gaziantep Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü Taekwondo takımı Anadolu Yıldızlar Ligi’nde başarı göstererek finale kaldı.