BASKETBOL MİNİKLER(A) (MAHALLİ/ULUSAL - SADECE MAHALLİ/2.KÜME) İL BİRİNCİLİĞİ
08.05.2024BASKETBOL MİNİKLER(A) (MAHALLİ/ULUSAL - SADECE MAHALLİ/2.KÜME) İL BİRİNCİLİĞİ KURA ÇEKİMİ VE TEKNİK TOPLANTISI 21 MAYIS 2024 SALI GÜNÜ SAAT 10:00 DA GAZİANTEP OLİMPİK YÜZME HAVUZU TOPLANTI SALONUNDA YAPILACAKTIR.
KATILACAK OKUL TAKIMLARININ "SPOR BİLGİ SİSTEMİ" ÜZERİNDEN BRANŞ TAAHHÜT (MAHALLİ/ULUSAL - SADECE MAHALLİ/2.KÜME) İŞLEMLERİNİ YAPMALARI, LİSANS, ESAME LİSTELERİ VE KİMLİK BELGESİ İŞLEMLERİNİ ÖNCEDEN TAMAMLAMALARI GEREKMEKTEDİR. SADECE MAHALLİ/2.KÜME YARIŞMA SEVİYESİNDEN KATILANLAR BİRDEN FAZLA TAKIMLA KATILIM SAĞLAYABİLİR. KAYIT YAPARKEN TAKIMLARINIZA 1. TAKIM, 2.TAKIM... GİBİ İSİMLER VERİNİZ. HER TAKIM İÇİN YENİ KAYIT YAPINIZ. MAHALLİ/ULUSAL YARIŞMA SEVİYESİNDEN KATILANLAR SADECE 1 TAKIM İLE KATILABİLİR..
TOPLANTIYA KATILMAYAN OKUL TAKIMLARI FİKSTÜRE ALINMAYACAKTIR.
MAZERETİNDEN DOLAYI TOPLANTIYA KATILAMAYACAK OLUP FİKSTÜRE KATILMAYI TAAHHÜT EDEN TAKIM SORUMLULARININ LİNKTEKİ KAYIT FORMUNU DOLDURMALARI HALİNDE KURALARI TERTİP KOMİTESİNCE ÇEKİLECEKTİR.
MAZERET FORMU İÇİN;
TIKLAYINIZ.
KAYIT KONTROL İÇİN
TIKLAYINIZ.
FORM 21 MAYIS 2024 PAZARTESİ GÜNÜ SAAT 13:00 DA KAPATILACAKTIR.
YARIŞMALARA
MİNİKLER: 01.09.2013-2014-2015-2016-2017 DOĞUMLU SPORCULAR KATILABİLECEKTİR.
TALIMAT ICIN
TIKLAYINIZ...
KATILACAK OKUL TAKIMLARINA VE SPORCULARINA BAŞARILAR DİLERİZ.
OKUL SPORLARI GAZİANTEP